Kunstgras voor op campings
Dit type kunstgras is nu extra voordelig voor gebruik op campings. Deze kunstgrassoort zorgt voor een prachtig groene ondergrond voor stacaravans, vouwwagens, tenten, campers of tuinsets. De luxe variant is voorzien van een viltlaag, waardoor deze een extra volle uitstraling heeft. Doordat dit product op vaste formaten wordt verkocht is het ook nog eens extra goedkoop.
Van dit product versturen wij geen stalen.
Kunstgras Campingkunstgras Luxe 15,76 m²
SKU: 10119900007€ 239,95 per stuk
Kunstgras voor op campings Dit type kunstgras is nu extra voordelig voor gebruik op campings. Deze kunstgrassoort zorgt voor een… Lees meer
Perfect voor op de camping Extra voordelig Voorzien van een viltlaag Formaat 8 meter × ± 2 meter
Poolhoogte
35 mm
9999 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.
| Afmetingen | 37 cm |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Deling | 3/8" |
| UV garantie | 8 jaar |
| Poolhoogte | 35 mm |
| Poolmateriaal | Polyethyleen & Polypropyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Totaal gewicht | 2509.0 |















