TEAK KUNSTGRAS in een tuin, op een terras, op een boot of zelfs een cruiseschip. Teak kunstgras type DURA is ideaal om de juiste sfeer te creëren voor elke toepassing.Een duurzame en weerbestendige oplossing voor buiten. Deze kwaliteit is geschikt voor intensief gebruik, van buitentapijt tot karpet en van tijdelijke tot permanente toepassing.
Kunstgras Dura | Teak
SKU: 20600711400€ 35,95 per m2
TEAK KUNSTGRAS in een tuin, op een terras, op een boot of zelfs een cruiseschip. Teak kunstgras type DURA is… Lees meer
Bereken direct uw prijs UV-bestendig Sterk en duurzaam Eco vriendelijk Multisport
Poolhoogte
12 mm
Zachtheid
Echtheid
99940 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.
| Afmetingen | 400,400 × 14 cm |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Deling | 3/8" |
| Collectie | Dura |
| Echtheid | 1.0 |
| Zachtheid | 1.0 |
| UV garantie | 8 jaar |
| Poolhoogte | 12 mm |
| Poolmateriaal | Polyethyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Rollengte | 25 m |
| Totaal gewicht | 2175.0 |
| Breedte (cm) | 400 cm |























