Breng kleur in je leven met FLOWER kunstgras! Kunstgras FLOWER is verkrijgbaar in diverse mooie kleuren en is uitermate geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik! Denk eens aan een mooi karpet op je terras of onder je loungeset. Fleur een balkon op met een van de spetterende kleuren. Flower kunstgras voelt door het gebruik van polyethyleen garen zeer zacht aan, maar is toch zeer sterk.
Kunstgras Flower | Zwart
SKU: 20409526400€ 30,95 per m2
Breng kleur in je leven met FLOWER kunstgras! Kunstgras FLOWER is verkrijgbaar in diverse mooie kleuren en is uitermate geschikt… Lees meer
Bereken direct uw prijs Heerlijk zacht Eco vriendelijk UV-bestendig Kind- én diervriendelijk
Poolhoogte
25 mm
Zachtheid
Echtheid
999999 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.
| Afmetingen | 400 × 27 cm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Deling | 3/8" |
| Echtheid | 1.0 |
| Zachtheid | 2.5 |
| UV garantie | 8 jaar |
| Poolhoogte | 25 mm |
| Poolmateriaal | Polyethyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Breedte (cm) | 400 cm |
| Totaal gewicht | 2280.0 |

















