GREEN POWER is ideaal voor het afdekken van balkon, tuinen, patio’s en dakterrassen. Green Power is ook uitermate geschikt voor gebruik op beurzen, evenementen, bruiloften, campings en vakantieparken. Deze kwaliteit is eventueel ook leverbaar met een brandcertificaat.
Kunstgras Green Power | 400 cm
SKU: 20113404400€ 13,95 per m2
GREEN POWER is ideaal voor het afdekken van balkon, tuinen, patio’s en dakterrassen. Green Power is ook uitermate geschikt voor… Lees meer
Bereken direct uw prijs Snelle levering Geschikt voor beurzen en evenementen Leverbaar in 100 200 en 400 cm breed Geschikt voor onder zwembaden
Poolhoogte
4 mm
Zachtheid
Echtheid
999999 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.
| Afmetingen | 400 × 6 cm |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Deling | 1/8" |
| Echtheid | 2.0 |
| Zachtheid | 1.0 |
| Poolhoogte | 4 mm |
| Poolmateriaal | Polypropyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Rollengte | 40 m |
| Breedte (cm) | 400 cm |
| Totaal gewicht | 780.0 |



















