Grasexperts HOCKEY DELUXE is een hoogwaardige hockeyondergrond voor fanatieke trainingen én sportieve momenten in eigen tuin. Het kunstgras zorgt voor een snelle, strakke balrol en optimaal speelplezier bij passes, aannames en schoten.Golf Deluxe is een kwaliteit kunstgras die tevens geschikt is voor andere toepassingen zoals Hockey, Golfslagmatten, Speelplekken, Campings en Midgetgolf.
Kunstgras Hockey Deluxe
SKU: 20700315400€ 42,95 per m2
Grasexperts HOCKEY DELUXE is een hoogwaardige hockeyondergrond voor fanatieke trainingen én sportieve momenten in eigen tuin. Het kunstgras zorgt voor… Lees meer
Bereken direct uw prijs UV-bestendig Sterk en duurzaam Multisport Eco vriendelijk
Poolhoogte
15 mm
Zachtheid
Echtheid
99999 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.
| Afmetingen | 400 × 17 cm |
|---|---|
| Deling | 3/16" |
| Echtheid | 2.0 |
| Zachtheid | 1.5 |
| UV garantie | 8 jaar |
| Poolhoogte | 15 mm |
| Poolmateriaal | Polyethyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Rollengte | 25 m |
| Breedte (cm) | 400 cm |
| Totaal gewicht | 2700.0 |



















