Sla zorgeloos je slag met dit hoogwaardig stukje kunstgras speciaal ontworpen voor padelsport. Naast een padelkooi, is het kunstgras essentieel voor een mooi en goede padelbaan. Ons kunstgras kenmerkt zich aan rechtopstaande, hoge vezels en is zandgevuld. Bovendien is ons kunstgras milieuvriendelijk en vrij van schadelijke stoffen.
Kunstgras Padelkit | Blauw
SKU: 20702612000€ 0,00 per stuk
Sla zorgeloos je slag met dit hoogwaardig stukje kunstgras speciaal ontworpen voor padelsport. Naast een padelkooi, is het kunstgras essentieel… Lees meer
Perfect voor Padelsport Eco vriendelijk Sterk en duurzaam UV-bestendig
Poolhoogte
12
Zachtheid
Echtheid
99999 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.
| Afmetingen | 400 × 14 cm |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Deling | 3/16" |
| Echtheid | 1.0 |
| Zachtheid | 1.0 |
| UV garantie | 8 jaar |
| Poolhoogte | 12 |
| Poolmateriaal | Polyethyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Breedte (cm) | 400 cm |
| Totaal gewicht | 2260.0 |

















