| Afmetingen | 400 × 13,5 cm |
|---|---|
| Deling | 3/16" |
| Collectie | Restant |
| UV garantie | 8 jaar |
| Poolhoogte | 11,5 mm |
| Poolmateriaal | Polyethyleen |
| Productieproces | Getuft |
| Rollengte | 25 m |
| Breedte (cm) | 400 cm |
| Totaal gewicht | 2150.0 |
Kunstgras Restant | Hockey Pro – H2O (waterveld) | 50% korting
SKU: 20900001400€ 25,95 per m2
Bereken direct uw prijs
Poolhoogte
11,5 mm
9963 op voorraad
Twijfel je of dit de beste keuze is voor jouw tuin?
Onze Grasexperts kijken gratis met je mee op locatie en geven een eerlijk advies.





















